Klub Dwulatka


Klub Dwulatka to nasz autorski program dla małych dzieci i ich rodziców, który realizujemy z powodzeniem już od 15 lat. Stworzyliśmy go w 2000 roku i był to wówczas pierwszy w Polsce program zajęć rozwojowych adresowany do dzieci poniżej 3 roku życia i ich rodziców.

Zapraszamy na zajęcia do Klubu Dwulatka dzieci w wieku od 1,5 do 3 lat i ich rodziców lub bliskich opiekunów. Program zajęć odpowiada na potrzeby i zainteresowania dzieci oraz uwzględnia ich możliwości rozwojowe.

Rytuał powitalny

Rytuał powitalny
Pokaz mis tybetańskich Drugie śniadanie Zabawy muzyczne Zabawy grupowe - samochody

 

W ramach zajęć w Klubie Dwulatka dzieci bawią się i przebywają w 13-osobowej grupie. Dzięki temu:

Dzieci czują się bezpiecznie dzięki dobrej relacji z prowadzącymi, stałej i inspirującej przestrzeni oraz proponowanym zabawom.

Dzieci w czasie zajęć Klubu Dwulatka:

Zajęcia mają stałą strukturę, która pomaga dzieciom czuć się pewnie i spokojnie w nowym otoczeniu, a równocześnie daje im możliwość poznawania i oswajania się z rytmem zajęć przedszkolnych.

W rytmie zajęć Klubu Dwulatka jest czas na :

Klub Dwulatka to dobry start do przedszkola!

Rodzic/ opiekun, towarzysząc dziecku w zajęciach, wspiera je w pierwszych doświadczeniach grupowych. Może również wymieniać się doświadczeniami i inspiracjami z innymi rodzicami, przedyskutować ze specjalistkami z Instytutu nurtujące go problemy.

Zajęcia odbywają się w małej grupie (13 osób) raz w tygodniu i trwają 1 godz. 45 min. Prowadzone są przez dwie specjalistki (psycholożki, pedagożki) z wieloletnim doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi i ich rodzicami.

Udział w jednych zajęciach kosztuje 50 zł.

Zapraszamy do obejrzenia filmu "Jak się uczą małe dzieci?", który ilustruje nasze podejście do rozwoju i uczenia się małych dzieci. 

Chętnych do Klubu Dwulatka prosimy o kontakt:

Projekt
Dobry start
(Lokalne Kluby Rodzinne)
Spotkania rodzinne
w IMD

07.12.2019
Bawialnia
Copyright 2009-2017 © Instytut Małego Dziecka
wykonanie, CMS: AzureusNet